Насловна
Стрип информации
За проектот
Автори и дела
Досегашни изданија
Активности
За нас
Контакт со нас
Линкови
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics

Посетители

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday30
mod_vvisit_counterThis week166
mod_vvisit_counterThis month2045
mod_vvisit_counterAll days319196

Online (20 minutes ago): 3
Today: Окт 17, 2017
 
Креатор 16/17 PDF Печати Е-пошта

Во последниот број на Креатор можете да погледнете 17 кратки стрипови од кои 11 се од домашни автори. Исто така објавени се и наградените стрипови од меѓународниот конкурс за стрип "Велес 2012".

kreator

 

ПОКРОВИТЕЛ

ДОСЕГАШНИ ИЗДАНИЈА

Автори

Forum