Насловна
Стрип информации
За проектот
Автори и дела
Досегашни изданија
Активности
За нас
Контакт со нас
Линкови
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics
 • Balcan Comics

Посетители

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday30
mod_vvisit_counterThis week166
mod_vvisit_counterThis month2045
mod_vvisit_counterAll days319196

Online (20 minutes ago): 3
Today: Окт 17, 2017
 
Креатор 18 PDF Печати Е-пошта

10362734 10203899696430877 190863514 n

Излезе најновиот број на КРЕАТОР! Во него можете да ги видите наградените стрипови од минатогодишниот Салон на стрип - Велес 2013 како и оние на македонските автори кои поради својата посветеност во уметноста на стрипот заслужуваат да се најдат во овој 18ти број.

 

ПОКРОВИТЕЛ

ДОСЕГАШНИ ИЗДАНИЈА

Автори

Forum